| RzV28 a întrebat:

Va deranjez cu o problema la calculator. Atunci cand il pornesc totul merge normal pana apare sigla de la windows care se incarca, acum sta si se invarte cerculetul ala vreo 3-4 minute pe cand inainte statea doar cateva secunde si dupa asta apare ca scaneaza si repara driver-ul dar reuseste sa ajunga pana la 58% complet si isi da restart si povestea se repeta. Ce solutii si idei sa le incerc aveti?

4 răspunsuri:
| dfeel a răspuns:

Intai incearca sa reinstalezi sistemul. Daca nu se rezolva ceea ce e putin probabil incearca sa inlocuiesti hdd-ul.

| Cancerigen a răspuns:

Salutare,

Cred ca singura ta optiune ar fi sa dai un reinstall de windows sad

| georgiocool a răspuns:

Salut problema e de la upgradare e ceva ce nu sa finalizat in fine instaleaza windows-ul din nou preferabil sa reformatezi tot hard disk-ul

| Flavy_Root_1989 a răspuns:

Si eu am patit asa. eventual baga alt windows sau schimba placa de baza si eventual hardul.