| Sarcopt a întrebat:

Vii cea ați alege dintre Samsung S7 sau Note 5?

6 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Aleg un Xiaomi Mi4C din China, care in total ma ajunge 600 lei si ii schimb ROM-ul cu unul bun si stabil si am performanta aproape de un Samsung Galaxy S6.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel si eu : niciunul. Mai bine cumpar ceva mai ieftin si calitate mai buna. In plus imi mai raman si bani de imbracat, incaltat si mancare.

| iAMVi a răspuns:

Niciunul, sunt telefoane la jumatate din pretul lor care au specificatii foarte bune, doar daca iti place designul poti sa-l iei

| Alejay a răspuns:

Note 5 este mai bun si mai eficient, S7 e overrated si costa mult inutil

| pinkpityc a răspuns:

Dintre cele doua S7 e cel mai bun

| Streltov_Gheorghe_2001 a răspuns:

PAi SamsungS7:memoria interna 32/64, 4Gb ram, 12mp camera principala 5mp camera secondara, 3000mah batereea>.
Samsung galaxy note5:Memori interna 32/64/128,4Gb ram, 16mp camera principala, 5mp secondara, 3000mah bateria.
Nu prea este diferenta in specificatii cam acelleasi specificatii, alegerea mea ar fi : note5.
Dar alegerea este a ta,,,... sper ca ma-i inteles.
Funda? happy