| Daniel_5468 a întrebat:

Salutare, vreau sa fac un anunt, am cont pe Lockerz (Lockerz este un site unde se castiga premii) si daca vrea cineva invitatie sa zica...mai precis ma intereseaza Emailu.

Multumesc happy

4 răspunsuri:
| Sofffie a răspuns:

Nu vrea nimenilaughing ca sa faci tu puncterolling on the floor

| Daniel_5468 explică:

Nah...pentru 4 puncte cat imi da nu ma chinuiesc...pentru altcevawinking

Oricum eu am spus asa daca il intereseaza pe cineva, daca pe tine nu te interseaza atunci de ce ai mai comentat?

| Daniel_5468 explică:

@CHAMAH7 ...de dat nu il dau, deoarece acum m-am chinuit si am strans 8. 000 pct. si nu il dau ca nu se merita...doar invitatie big grin

| CHAMAH7_6371 a răspuns:

Hey. vrea sa cumpar contul tau de lockerz.iti dau cat vreii numai damil big grin detalii la chamah7@yahoo.com