| iuli1616 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o imprimanta, spuneti-mi va rog ce e mai bun, laser sau inkjet? Wireless sau cablu? Ce sfaturi imi puteti da tinand cont si de pret.

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Laser, cablu. Inkjetu' e moft, te costa cel putin dublu fata de printatul in oras.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Inkjet, wireless

| florinflorescu a răspuns:

Salut, in functie de ce vrei sa faci cu ea iti poti da seama care e mai buna pentru tine.
Imprimanta laser este pentru viteza, daca vrei sa scoti multe pagini si repede, iar claritatea este pe locul 2.
Daca vrei claritate sa scoti chiar si poze pe ea atunci iti recomand inkjet.
Daca are cablu sau nu depinde doar de tine, e ca o fita, daca vrei sa dai niste bani in plus, ia cu wireless. Tu trebuie sa te gandesti cand cumperi un lucru cu ce te ajuta. Succes.

| DragonLore a răspuns:

Imprimanta pe laser si pe cablu e cea mai buna! Daca iei pe cerneala va trebuii sa platesti cerneala 70 de lei cand termini cerneala

| iuli1616 explică (pentru DragonLore):

Deci la cerneala te costa incarcarea iar la laser e imprimanta mai scumpa dela inceput