| stelistu30 a întrebat:

Am niste foldere in calculator care nu se sterg(la stergere tot apare o eroare stiti cumva ce pot face? vreun program ceva? funda si vothappy

Răspuns Câştigător
| TzaCaNeL a răspuns:

Instaleaza Unlocker, incearca iar sa stergi folderele, si dupa ce iti apare eroarea aia, o sa-ti apara alta fereastra ( de la Unlocker ) si alegi sa se stearga ( e un meniu mic, jos in stanga )

8 răspunsuri:
| Chrysk2 a răspuns:

Dupa un restart la calculator o sa le poti sterge happy.
Nu ai nevoie de programe happy

Respect,
Chrys

| FreeLife a răspuns:

Acele foldere poate sunt folosite de diferite programe care tu nu stii sau ai sters niste jocuri si ti-au ramas niste fisiere. Daca nu iti merg sterse nici dupa ce ai dat restert la PC un program bun e curtenie a PC-ului este "Tune Up Utilities" il gasesti pe net si aici ai Cd-key daca ai nevoie:http://www.serials.ws/.
Daca nu iti merge nici asa inseamna ca acele fisiere sunt 1:virusate sau 2:folosite de un program!
Have fun!

| anonim57clx a răspuns:

Daca se termina cu.exe inseamna ca esti intrat in ele uitete in task managrer si iesi din ele si dupaceea vezi daca merg

| Lenesu a răspuns:

Dai un restart. si dupa aia stergele. Asa mi s-a intamplat si mie si am dat restart si a mers sa le sterg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unlocker, este un program, daca nu sti sa-l folosesti intra aici
http://www.videotutorial.ro/? p=347

| Antonia1992 a răspuns:

Probabil ca esti intrat in acel folder si nu iti permite sa-l stergi, daca iesi vei reusi. Daca nici asa nu mere inseamna ca ai vreun virus, asa aveam si eu probleme dar dupa ce am reinstalat windows-ul nu am mai avut. Funda?:d