| Seby80 a întrebat:

Salutare, vroiam o tableta cu un display avantajos, si o calitate acceptabila, in principiu pentru yahoo, facebook si navigare online. Ce parere aveti despre: Allview Alldro Speed SuperSlim. Cunoasteti ceva mai bun la pretul acesta? si despre calitate, merita? Dau funda si rog respect.

Răspuns Câştigător
| AaNdYy a răspuns:

Da merita, la banii astia are cele mai performante componente.

-Procesorul este nou aparut
-Android 4.0 Ice cream sandwich (NOU)
-Are camera in fata (web)
-Este usoara
-Are 1GB ram (mult pentru o tableta)
-Bateria destul de puternica ( ca la orice telefon/tableta cu android, daca te joci toata ziua pe el/ea ti se descarca mai repede)
-Este foarte buna pentru gaming
-Este subtire
IN CONCLUZIE ARE TOT CE TREBUIE

Dupa mine este o tableta foarte buna. Care la pretul acela merita cumparata.

Sper ca te-am ajutat cu detaliile alea.
Funda?

1 răspuns:
| MSandu52 a răspuns:

Cum a zis si AaNdYy merita sa il iei si eu a unul si chiar e foarte bun.