| Tudor_Andrei_2000_5tm6 a întrebat:

Salutaree, am o tabletă ceva mai veche și aș fi vrut să o folosesc ca al doilea monitor la laptop. Aveți vreo propunere de aplicație care să facă asta și să se miște ok? Am folosit până acum SPACEDESK dar se mișcă cu un delay cam mare între ecrane...

7 răspunsuri:
| RaduRobertRO a răspuns:

ApowerMirror, la mine merge super!

| Tudor_Andrei_2000_5tm6 explică (pentru RaduRobertRO):

Poți face face și extend la ecranul laptopului?

| Brizbriz a răspuns (pentru Tudor_Andrei_2000_5tm6):

Incearca inainte sa intrebi

| Tudor_Andrei_2000_5tm6 explică (pentru Brizbriz):

Am încercat dar n am reușit să fac extend, doar screen mirror, de asta am întrebat din nou, plus că mă gândeam că poate au varianta VIP și poate doar pe aia merge...

| Brizbriz a răspuns (pentru Tudor_Andrei_2000_5tm6):

ApoweMirror pare a fi solutia

| Utilizatornew25 a răspuns:

Buna, da una foarte bună este „ApoweMirror", încearcă e genială!

| Tudor_Andrei_2000_5tm6 explică (pentru Utilizatornew25):

Poți face face și extend la ecranul laptopului, adică să se vadă browserul pe tabletă și alt program pe laptop de exemplu?