| kacio a întrebat:

Salutari...am si eu o intrebare. Stie cineva cum pot pune parola la un router wireless Asus RT-G32? Astept raspuns. Multam mult!

5 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Ti-am raspusns la precedenta.Printurile si se rezolva

| DoarImpreuna a răspuns:

Parola la accesul in router sau la reteaua wireless?

| DoarImpreuna a răspuns:

Ai aici manualul inclusiv in romana daca ai nevoie http://www.asus.com/Networks/WiFi_Networking/RTG32/#download

Daca vrei parola la intrare in router de undeva de la tabul Administration

Daca vrei parola la reteaua wireless de la tabul Wirless

| kacio explică:

Am revenit. Am reusit sa intru in meniul routeru-ului,sa-mi schimb parola. Numai ca am o problema. Imi arata ca sunt conectat la reteaua mea wireless. Imi scria unsecured, dar daca schimb setarile la firewall de la retea dispare unsecured, parca! Ce as putea sa-i fac ca sa imi mearga si internetul?
http://s246.photobucket.com/....../kacioFCD/

Multam mult!

| kacio explică:

Imi cer scuze, am uitat sa continui propozitia "Imi arata ca sunt conectat la reteaua mea wireless" happy, dar nu imi merge internetul si nu inteleg de ce