| Alexikca a întrebat:

Salutări.
Când căutați un cont pe messenger un profil oricare, cu care nu ați vorbit niciodată, pe care acel cont îl găsiți la " More People " înainte când apasai p un cont cu care nu ai discutat și nici nu ai avut la prieteni scria
" You and. aren't connected on Facebook ' acum nu mai scrie așa și scrie Facebook în loc de You aren't... ce înseamnă asta?

3 răspunsuri:
| Mihai0101 a răspuns:

Nu esti conectat la contul tau [email si parola] si dupa poti vedea alte conturi.

| PufuletiStarNesarati a răspuns:

Inseamna ca ti-a dat bloc acea persoana, keep your head high king.

| Alexikca explică (pentru PufuletiStarNesarati):

Pai la toate conturile arata așa