| 44TheSinner44 a întrebat:

Salutari!
Pentru ca pozele imi ocupa o mare parte din spatiul telefonului, mai exact 44 de GB, vreau sa le mut pe PC.
Problema este ca imi apare urmatoarea eroare atunci cand le mut pe PC: "Error Copying File or Folder", respectiv "A device attached to the system is not functioning".

De ce primesc aceste erori si ce pot sa fac?

1)Tin sa mentionez ca atunci cand am introdus cablul de date in PC pe iPhone mi-a aparut o "fereastra" care ma intreba daca permit sau nu, sa mut date pe PC sau ceva de genul, eu apasand pe "Permit", deci ar trebui sa mearga.
2)Primesc pe iPhone incontinuu: "spatiul de stocare al iphone-ului este plin".

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Instaleaza itunes.

| gabicoo a răspuns:

Mută pozele pe un card sau pe un stick!

| cfrtobias a răspuns:

Incearca sa copieze date mai putine pe rand, nu tot deodata

| ToiDavid a răspuns:

Nu stiu exact ca nu sunt expert dar poate ca nu este compatibil iphone ul cu PC-ul tau. Apropo cum si unde ai bagat firul de la iphone?