| CostinAndrei a întrebat:

Salutare, incerc sa imi pun pozele de pe telefon, de fapt de pe cardul SD din telefon, in laptop, se copiaza 2, 3 poze dupa care imi spune asa : "error copying file or folder" si nu inteleg ce trebuie facut, daca se poate sa ma ajutati...

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Incearca sa scoti cardul sd si sa il bagi intr-un cititor si sal bagi in pc.

| MadHOuse a răspuns:

Formateaza-l din nou cardul...incearca prima data sa copii datele importante de pe el in pc!