| VicTeodor a întrebat:

Am o problema. Cand bag cablul usb din nokia in calculator, imi merge, imi apar toate folderele din telefon, cand pun muzica in el merge, dar e o problema. Cand vreau sa iau poze de pe telefon, imi apare eroare si imi zice: a device attached to the system is not functioning. Ce ar trebui sa fac ca sa mearga?

2 răspunsuri:
| BlackNights a răspuns:

Incearca sa iti instalezi prgramul de Nokia pc suite, poate asa merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In caz ca ai card la telefon.sa folosesti card reader.sau bluetooth...sau incearca sa resetezi telefonul.la setarile initiale.bafta