| dannypop a întrebat:

Salutari. Puteti sa-mi spuneti de ce nu pot salva imaginea scanata cu imprimanta HP? Se aude cum scaneaza, iar cand termina, apar jos in dreapta trei butoane: Back, Save si Exit. Pana nu demult, butonul Save se facea albastru si daca apasam pe el, puteam salva imaginea. Acum este inactiv. multumesc.

1 răspuns:
| BucRoxanei63 a răspuns:

Încearcă sa resinstalezi driverul imprimantei, sau caută sa o updatează, sau dezinstaleaza aplicația și reinstalezi.