| Alinsimplu a întrebat:

Salutari, sunt nou cu chestia asta... am un smat tv horizon si nu merge sa ma contez la wifi imi zice conectat neconectat si tot asa, i-am bagat cablu si merge dar acum imi face figuri wifi cand e conectat tv imi da "lipsa internet " pe telefon si pe pc "limited" ce pot sa ii fac, cand scot cablu de la tv merge wifi... ce sa ii fac sa mearga am un router d-link ac750 2 bezni 2.5, si 5 Ghz.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pentru a avea wifi si pe televizor, i ti trebuie un adaptor wi fi care il conectezi in televizor, deoarece televizorul nu are wi fi încorporat.