| RatuscaCeaUrata a întrebat:

Salutari TPU, am windows 7. acu am formatat calculatorul si nu merge sa ii dau drumu la sunet driverul il am instalat. jos in coltu din dreapta pe acea boxa am dat mi-a dat Detecting Problems. mi-a detectat. nimic ajutator. VA rog ajutati-ma va

2 răspunsuri:
| RatuscaCeaUrata explică:

Scuzati-mi categoria, am dat repede pe una. ca am nevoie urgeent big grin

| DjGioka a răspuns:

Da click dreapta pe My Computer! Dai click pe Properties, dupa alegi bara aia de sus cu Hardware, o sa-ti apara 3 chestii... Device Manager, Drivers si Hardware Profiles, in partea dreapta la Device Manager e un buton tot Device Manager! Apasal, o sa se deschida Device Manager! Dupa dai pe randul cu System Devices, o sa-ti apara foarte multe randuri, tu trebuie sa dai click dreapta pe Microsoft UAA bus driver for hd audio si dupa dai Stop si Unnistal, dupa toate astea, dai restart la PC, si instalezi programu tau de sunet, Exemplu : Realtek Audi Driver! P.S. : Am avut aceeasi problema sad! Si iti merge 100% din prima!