| anonim_4396 a întrebat:

Salutari tuturorhappy
Am achizitionat de curand un stick internet everywhere de la orange. Vroiam sa va intreb daca platitorul poate vedea paginile pe care am navigat. Am inteles ca stickul are in interior o cartela si functioneaza ca un telefon, de asta intrebam.
Multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Nu stie ma taicato. Pe unde ai mai intrat si tu?
Pe siteuri de filme xxx?

Stai tu linistit ca nu afla.
Pe factura vine decat suma si traficu uneori.

Mai bine sterge istoricu la net sa nu se vada acolo

4 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Da cartela aia are si un nr de telefon. poti primi si da mesaje de pe ea.
Cu aia te conectezi tu la net. Da e posibil ca cei de la Orange sa dea clientului si un desfasurator da nu cu toate adresele.
Nu stiu sigur

| mihaibrasov a răspuns:

Compania poate vedea tot traficul tau. La fel si securitatea sau politia daca e nevoie. happy

| eSy a răspuns:

Nu, nu am facut nimic ilegal dar am intrat pe niste pagini pe care nu as vrea sa le vada tata (ca el plateste factura)... Deci?big grin
P. S. Dau funditahappy

| eSy a răspuns:

Multumesc multhappy