| anonim_4396 a întrebat:

Salutări tuturor. Voiam să întreb, în legătură cu o problemă a, presupun contrastului la tabletă.
Nu ştiu cum să explic mai exact, dar are o problemă cu culorile. Mai exact, se vede totul întunecat şi se mişcă. Am descărcat un program de reglaj dar, a dat rezultate într-o oarecare măsură minimă. Mulţumesc anticipat tuturor happy

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si tableta are setari pentru contrast.Dar sa stii sa le cauti.

| OnuOnulică a răspuns:

Umblă la setări. Probabil problema persistă că ai umblat la setări.