| Luss a întrebat:

Saluut! Am incarcat niste poze in we.transfer si am inchis din greseala fila.Cum pot recupera link ul de download?
P. S. Nu mai am pozele pe card.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Singura sansade a recupera link-ul:
Daca mai gasesti link-ul in istoricul paginilor deschise anterior.

De pe card-ul de memorie poti incerca recuperarea pozelor sterse cu programul Recuva, conectand un cititor de card la PC sau laptop, in care sa introduci cardul.
Scoate si nu mai folosi deloc cardul pana la recuperare, deoarece risti sa se suprascrie pozele si sa le pierzi definitiv!

| Shoot97 a răspuns:

Slabe sanse sa le mai poti recupera...Nu cunosc site-ul ala de upload, dar inceaca sa intri in history, poate te trimite pe link-ul unde iti arata ca sunt incarcate pozele.