| Ioanaameow a întrebat:

Saluut. Nu ştiu ce am făcut iar acum când intru pe o poză pe pc se deschide în Microsoft Office. Când dau la Open with le pot deschide cu PhotoViewer, dar nu şi când când le deschind normal. cum pot să fac să se deschidă mereu cu PhotoViewer?

Răspuns Câştigător
| Nelu62 a răspuns:

Clic dreapta>deschide cu>alege program implicit>alegi un program din lista>bifezi casuta de sub lista>OK

1 răspuns:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Pe poza cu pricina dai click dreapta apoi Proprietati>la tabul General ai un buton Open with dai click pe change apoi selectezi din lista cu ce preferi sa ti le deschida. Iar daca tipul pozelor sunt de mai multe feluri fa aceste setari pe toate tipurile pe care le ai! Bafta!