| ciuky17 a întrebat:

Saluuut happy
Mi-am cumparat un Nokia C3, si vreau sa folosesc wireless-ul. cum pot sa il configurez pe telefon? ca am incercat eu ceva, dar nu vrea sa ma mai conecteze.
ma puteti ajuta?
dau funda happy

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca n-ai router acasa sau pe langa tine nu ai cum sa te conectezi. Daca ai un router intri in telefon setari - conectivitate - pornesti wlan-ul si o sa iti caute retele disponibile.

| ciuky17 explică (pentru crynys):

Stiu sa ma conectez. nu e aici problema. ideea e ca eu sunt conectata la router, dar nu imi acceseaza pagini de internet.

| Yuuuki a răspuns (pentru ciuky17):

Incearca sa descarci din Ovi Store Opera mini si incearca sa vezi daca merge.

| ciuky17 explică (pentru Yuuuki):

Am deja opera mini. si nu, nu merge.

| Yuuuki a răspuns:

Inseamna ca e de vine softul sau telefonul in sine.Eu iti recomand sa il schimbi cu unul nou si sa vezi daca tot asa iti face.Mama mea are Nokia c3 si i merge wirlessul brici.