| anonim_4396 a întrebat:

Salve la toti! Ce parere aveti despre nokia e52? va multumesc

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca il ingrijesti bine si nu-l butonezi toata ziua iti va dura cativa ani pana iti cumperi unul mai bun, Nokia face telefoane bune.

| MajorAsshole a răspuns:

Telefonul e fiabil, usor, face poze acceptabile si daca vorbesti non-stop te tine bateria 1 zi. Mic sfat: nu-ti cumpara card de date ieftin pentru el - ia-ti un card clasa 6 de viteza, altfel o sa ti se tot blocheze telefonul si nu o sa stii de cewinking

| Bimmer a răspuns:

Unul mai bun. in ce sens? eu am deja un Samsung galaxy s si merge foarte bine dar mai am si alt telefon un Nokia 6030 mai vechi pe care tin Orange-ul. As vrea sa imi iau acest telefon Nokia e52 dar second hand. ca nu am bani de unul nousad