| anonim_4396 a întrebat:

Salve TPU! imi puteti spune ce parere aveti despre Nikon P500? nu as vrea un aparat dslr, dar in schimb as vrea ceva cu zoom mare, sa iasa poze de calitate. Alte firme si modele de aparate compacte cu zoom mare, adica peste 20 optichappy multumesc

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

La 1250 lei nu ai ce sa iei altceva mai bun! Este destul de bun Nikon si buna si alegerea ta.

| Bimmer a răspuns:

1250 de lei? Nikon P500 e vreo 1600 de lei la eMAGhappy Unde gasesti tu Nikon P500 la 1250 de lei? second poate...