| BeLyNdA a întrebat:

Salz TPU! Am nevoie de un raspuns urgent:trebuie sa adaug o fotografie pe facebook pe peretele unei pagini pentru un concurs.Am nevoie de fotografii sau explicatii clare despre cum pot sa fac acest lucru. Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| TiffanyღBJ a răspuns:

Mergi pe wall-ul respectiv, click pe "photo / video" ( chiar la inceputul wall-ului ), apoi click pe "upload photo / video", click "browse" si alegi fotografia din computer, dai "open" si apoi "post".