| ReignForest a întrebat:

Samsung a51 sau Motorola one fusion +? P. S vreau să știu dacă Samsung are Android 10.Pe altex.ro(la culoarea albastru) arată 9.

3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9963&idPhone2=10290

Data viitoare cauta pe GSM Arena, datele sunt mai de actualitate. Are Android 10.

Motorola e mai bun dintre cele doua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy A51 pentru că are ecran super amoled şi o cameră mai performantă.
Vine din fabrică cu versiunea 9 de Android (Pie) dar în scurt timp va primi automat actualizarea de Android 10 (Q).

| ValentinGabi a răspuns:

Samsung a 51 clar