| yuuPPy a întrebat:

Samsung galaxy s2 sau LG optimus 4x? ce ma sfatuiti? avantaje, dezavantaje si un pret aproximativ in magazinele cosmote/domo/altex? alte pareri? happy multumesc.

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Sincer, este genial telefonul.
Deci ..desi cred ca ti-am mai raspuns la intrebari, o sa iti impartasesc iar opinia mea.
Telefonul acesta este perfect..Desi nu se compara cu Galaxy S3, este mult mai ieftin!
Pentru 1400Ron, crede-ma, telefonul asta este bomba.
Are ecran foarte mare, se vede foarte bine, rezolutie foarte buna, 1GB RAM, viteze mari de net, camera buna, GPU ciudat, dar bun, CPU QUAD CORE, baterie foarte buna.
Stii de telefoanele alea -Putine-, dar care nu au nici un dezavantaj? 4X este unul dintre ele! Cred ca este singurul QuadCore care sa coste atat!
Daca vrei sa iti iei Galaxy S3 Si nu ai bani, asta este telefonul! Deci daca ai 1400Ron, te rog sa nu faci greseala sa cumperi alt telefon, fugi la magazin si ia-til!
Sper ca te-am ajutat! Sa ne spui cum este telefonul!

1 răspuns:
| Dvdenco a răspuns:

S2