| LissLiss a întrebat:

Samsung galaxy s2 sau s3 mini? De ce? Ofer funda, multumesc!

Răspuns Câştigător
| RusescuO a răspuns:

Samsung galaxy S3 mini ...este mai performant, mai recent si mai finut din toate punctele de vedere! Funda

7 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Daca vrei ceva mai performant, evident iti recomand un galaxy s3 pentru ca este un telefon mai nou si mai performant decat fratele mai mic (s2)

Sunt diferente importante la procesor, camera, baterie. Iti recomand ca mai intai sa intri aici: http://bit.ly/18mu5kv si sa citesti parerile celor care l-au cumparat deja daca vrei sa afli lucruri mai marunte.

Vezi ca acum este si la un pret promotional telefonul.

| ombladon112 a răspuns:

Buna Diana!
Iti recomand Samsung Galaxy S2 Plus.
Il ai la un super pret aici: http://bit.ly/1cz81T4

| Genky69 a răspuns:

Conteaza in mare parte parerea ta dar s3 mini e mai bun pentru ca e mai mic si mai performant si la mai indemanamai comod, iar s2-ul este mai mare dar mai vechi dar exista si s2+ cu o versiune mai buna. Daca nici un nu-ti face cu ochiul ia-ti s4 mini(nu-i mare diferenta intre s4 mini si cel normal). Sper ca te-am ajutat sa-ti faci o parere!

| Danyee a răspuns:

Depinde de ce alegere vei face tu, parerea mea este ca s3 mini este mai performant, totusi ai putea sa iti iei smasung S3 simplu, este parerea mea, am si eu tot S3 si sunt foarte multumit, are viteza buna, nu prea se blocheaza se aude destul de tare, Funda? puppy dog eyes

| anarizescu a răspuns:

Recomand s3 mini, il am si ma descurc bine cu el, fiind si mai performant decat s2-ul

| AndradaC99 a răspuns:

S3 mini!

| alexagopsa a răspuns:

Samsung galaxy S3 mini ti-as sugera pentru ca are procesorul mai bun!