| DomnishoaraTPU a întrebat:

Dintre Samsung Galaxy S4 Maxi şi varianta Samsung Galaxy S4 Mini ce i s-ar potrivi unei fete de 13-14 ani?!
Ofer fundoi!

Răspuns Câştigător
| Bizzle a răspuns:

Depinde ce buget ai, ia-l pe cel mai mare daca poti, pentru ca vezi mai bine si cel putin daca te joci jocuri e mult mai ok si e si mai bun decat mini happy

5 răspunsuri:
| DomnishoaraTPU explică:

Vă mulţumesc tuturor!
V-aş oferi la toţi useri fundă, dar nu pot!
happy

| SuPrΔDozΔ a răspuns:

Dupa parerea mea prima varianta

| Didu_Emy_1996 a răspuns:

S4 maxi cred ca ti se potrivestewinking funda? big grin

| Cleooo123 a răspuns:

Cum tehnologia a luat-o inainte, cred ca ti se potrivesc ambele.

| Laladuse a răspuns:

Mie personal imi place mai mult un telefon mai mare. Dar cred ca la o fata e dragut unul mai micut. Depinde de tine. Ambele arata bine happy ( funda)