| anonim_4396 a întrebat:

Satlut tuturor! Am si eu o problema, tot primesc apeluri cu numar privat si as dori sa imi spuneti si mie cum pot afla un numar privat. Merci anticipat!

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Degeaba "te duci la cei la care te-ai abonat si le spui la aia sa iti afle numarul care te suna cu privat", acest lucru se poate face doar cu un ordin judecătoresc, şi tot degeaba "te duci la sediul retelei in care esti tu si ceri sa-ti dea lista cu toate apelurile primite", pentru că ş acolo tot "Necunoscut" arată... Cel mai simplu îţi cumperi un telefon care are opţiunea "Blocare utilizator" şi bagi "Necunoscut" acolo şi nu mai ai nici o problemă. Îţi recomand Samsung C3300K, exact din acest motiv l-am cumpărat şi eu...

3 răspunsuri:
| BoAfan a răspuns:

Daca esti pe abonament te duci la cei la care te-ai abonat si le spui la aia sa iti afle numarul care te suna cu privat

| andr3y4ever a răspuns:

Te duci la sediul retelei in care esti tu si ceri sa-ti dea lista cu toate apelurile primite.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| DoiPentruToti a răspuns:

Din cate stiu eu si un prieten a incercat sa afle un numar privat, dar cei de la COMPANIE au spus ca nu are dreptul sa afle numai daca a fost amenintat de pe numarul ascuns.