| madalynagirl14 a întrebat:

Am o problema cu telefonul mobil, cand sunt conectata pe wifi si vreau sa vad un videoclip de pe youtube imi tot apare incarcare 0%, iar daca imi folosesc pachetele de date (MB) pot sa-l vizualizez, pana acum cateva zile puteam si pe wifi si nu as vrea sa folosesc MB, daca ma poate ajuta cineva ii sunt foarte recunoscatoare. Multumesc anticipat!
P.S. am sters si cookis-urile si istoricul si tot nu merge.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai antivirus pe telefon?

| madalynagirl14 explică (pentru darrio2007):

Nu cred ca am, si nu stiu daca pot sa scot unul, deoarece cand vreau sa scot ceva de pe Samsung app imi apare la sfarsit cu carduri si ca trebuie sa platesc, chiar daca ce vreau sa scot e gratis (daca puteti sa ma ajutati si la aces lucru nu ma supar).

| darrio2007 a răspuns (pentru madalynagirl14):

Nu ai si Magazin Play(Google Play)? Ai tel cu android? Acolo gasesti gratuite.De acolo am luat eu antiv. Avast.

| madalynagirl14 explică (pentru darrio2007):

Am doar Samsung app (de unde ar trebui sa descarc) si nu e androi, e bada.

| darrio2007 a răspuns (pentru madalynagirl14):

Da.Inteleg acum.Samsung Apps este pentru Bada.Nu am luat nimic de acolo.Cauta pe net sa descarci un antiv.

| madalynagirl14 explică (pentru darrio2007):

Ok, am sa incerc. Multumesc!

| darrio2007 a răspuns (pentru madalynagirl14):

Pentru putin.Nu te-am ajutat cu nimic.Succes.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate ca sunt probleme cu transmisia Wi-Fi.

| madalynagirl14 explică (pentru Salontanul):

Nu cerd, deoarece alte site-uri imi merg pe telefon, si imi merge si calculatorul (youtube de pe el).

| Alextusent a răspuns:

Incearca sa il conectezi la un pc pe care este instalat un antivirus si scaneazal. daca ai gasit virusi stergei. si daca mai ei vreun virus porti proceda la fel.

| Cracan_Irinel_Valentin_1992 a răspuns:

Poate ca sunt probleme cu transmisia Wi-Fi.