| comico a întrebat:

Scriptez in pawn si ap rimit erorile acestea
E:\ \rsr\filterscripts\FotbalByComico.pwn(320) : error 029: invalid expression, assumed zero
E:\ \rsr\filterscripts\FotbalByComico.pwn(320) : warning 215: expression has no effect
E:\ \rsr\filterscripts\FotbalByComico.pwn(320) : error 001: expected token: ";", but found ")"
E:\ \rsr\filterscripts\FotbalByComico.pwn(320) : error 029: invalid expression, assumed zero
E:\ \rsr\filterscripts\FotbalByComico.pwn(320) : fatal error 107: too many error messages on one line

Linia de care se lega toate este
320 if anutat == 1);
321 {
Cine ma pote ajuta?

2 răspunsuri:
| Yandel a răspuns:

Linia 320 ar trebui sa fie asa: if (anulat == 1)

| ydod a răspuns:

Dar nu mai bine iti iei alt FS?