| Swal a întrebat:

Scuzati categoria, insa asta e cea mai activa.
Acum 10 minute mi-am facut un cont de mail nou la yahoo. Functioneaza.
Numai ca nu primesc un mail. Pe site-ul cu pricina mi se zice ca a fost trimis, insa eu nu l-am primit inca.
Ce e de facut?

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Trebuie să ai RĂBDARE happy

Eventual, ieşi din cont şi intri iar peste vreo 15 minute : dacă tot nu-l găseşti, ieşi iar şi mai intri peste alte 15-30 minute...

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stii ca nu postezi unde trebuie, de ce mai continui? Hai la tehnologie, unde iti este locul.O zi buna.

| Swal explică (pentru anonim_4396):

Stiu sa postez unde trebuie, stai tu linistit. Cand mai aveam probleme postam acolo, si ioca.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Cauta in spam

| Aliendina27 a răspuns:

Cauta in folderul Spam sau Bulk Mail! Daca nu este inseamna ca a aparut o defectiune!