| ゼロの a întrebat:

Scuze daca ii categoria gresit, dar am o problema.Am un cd original cu muzica si as vrea sa copiez muzica de pe el in pc si nu stiu cum.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| ladyMillion a răspuns:

Daca cd-ul e original, ca sa poti copia muzica de pe el trebuie sa-l decodezi:))si nu cred ca esti tu asa priceput:)insa poti descarca muzica de pe youtube
Http://www.vidtomp3.com/ pasi:
1.iti deschizi pe langa pagina asta o alta pagina, unde intri pe youtube si cauti melodia.
2. pornesti melodia si copiezi linkul
3.lipesti linkul melodiei in bara de mai jos a paginii pe care ti-am trimis-o
4.dai convert si astepti, dupa care dai click pe download
avantajul acestui site este ca poti descarca orice muzica direct de pe youtube