| Roxandra17 a întrebat:

Scuze de categorie, am o problema cu messengerul, incerc sa ma loghez si imi da troubleshoot problems si ca e ceva problema cu netu, credeti-ma am cautat pe tot google-ul si youtube-ul dar am gasit doar "incearca sa vezi daca nu e bagat bine nett-ul" sau" seteaza-ti ora si data" sau "baga proxy messenger". Toate sunt in regula si tot nu merge. Va rog sa ma ajutati sau daca va pricepeti careva sa-mi lasati id si vedem cumva pe team viewer! :*

1 răspuns:
| demonangel37 a răspuns:

Deci 3 solutii:
1. ori nu ai bagat parola bine
2. ori cineva a bagat parola ta de vreo 10 ori pe ziua de azi si e practic blocat cateva ore
3. iti intalezi din nou messengerul