| WeAreSmart a întrebat:

Se incarca foarte greu paginile in chrome. Cu celelalte browsere nu e asa. De exemplu dau sa intru pe facebook trebuie sa astept vreo 5 secunde apoi se incarca, sau se incarca dar foarte greu si asta nu intotdeauna adica uneori se incarca foarte repede. Care poate fi problema?

1 răspuns:
| Andreea555012 a răspuns:

Zi mersi ca se deschid. Mie imi zice ca sunt probleme si ma scoate afara din Chrome. Eu folosesc mozila si opera e mai bine.