| Nothinglikeus a întrebat:

happy Am o problema cu Google Chrome. Deci : eu inainte cand deschideam google'ul chrome imi apareau paginile pe care le utilizam cel ma des gen facebook sau youtube, dar de azi nu mai imi apare asa. In partea de sus, unde trebuie sa scrii numele un site imi apare scris search.babylon.com ecc si se incarca foarte greu cand vreau sa schimb pe google. Intrebarea mea este : cum sa fac ca Google Chrome al meu sa fie ca la inceput?

3 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Pentru a pune pagina de start google: setari -> la pornire -> deschideti o anumita pagina sau un set de pagini -> setati paginile -> www.google.ro

pentru a putea vizualiza site-urile vizitate recent: mergi cu mouse-ul in pastrea din stanga a browser-ului, o sa-ti apara o sageara, click pe aceasta. sau in partea de jos a paginii ai: cele mai vizitate si aplicatii. selecteaza cele mai vizitate

| IndiferentXD a răspuns:

Sus in dreapta click pe acele 3 linii, Setari (settings) -->extensii (extensions) --debifezi si stergi Babylon search!

| Deeeeeeaaaaa a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta... Nu mai poti face nimic in privinta asta. Eu mi-am luat Mozilla Firefox... Imi place foarte mult deoarece se incarca foarte repede si nu se blocheaza niciodata happy