| Hdyxfwfb a întrebat:

Se merită un Samsung s10?

Răspuns Câştigător
| ChawChaw a răspuns:

Buna! Recomand Samsung Galaxy S10! Este un telefon performant, o versiune a lui Samsung Galaxy S9+ cu un upgrade foarte bun! Face fata cu brio brandurilor competitoare cum ar fi Apple (Iphone X) sau Huawei (Huawei P30 Pro).Are un design foarte frumos si este usor de folosit.ITI RECOMAND CU INCREDERE SAMSUNG GALAXY S10!

Funda?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde il vrei nou? Sau Sh?

| Legion7X a răspuns:

Părerea mea este că nu merită adică nu mi se pare că are cine știe ce.
la prețul lui trebuia o cameră puternică 40 mp.

Mai bine
IA-ȚI un P30 cu camera de 40 mp și 32 mp selfie
Cu 6 gb ram si ești boss. Eu nu îmi permit Huawei p30 dar, cu siguranță pe acesta îl luam decât s10

Referitor la s10 Este doar o părere a mea, dacă îți place cumpără-l.

Eu am un Samsung A6 plus bliț față și spate.Pe spate am 16 Mp în față 24 mp face niște poze grozave 3Gb Ram mem internă 32 Gb și amprenta și sunt foarte mulțumit. Se aude foarte bine. Este full metal. De văzut văd videoclipurile la calitate FHD.

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Salut!

S10 este un telefon foarte bun. Un upgrade bine venit la telefonul excepțional S9 Plus. Merita luat insa eu as recomanda seria Note mai bine.

| XYZ02 a răspuns:

Daca iti permiti si atat timp cat nu il iei in rate sau abonament merita.Este gama de top de la Samsung pe langa seria Note, deci de ce nu ar merita(aaa...da pretul).

| Fetytza99 a răspuns:

Da