| anonim_4396 a întrebat:

Se merta sa cumpar o tableta la 200 lei? Pot scrie pe ea, cum as scrie in word la pc? Sistemul de operare este compatibil cu extensia *. docx?

Răspuns Câştigător
| Tpuist a răspuns:

Și da se merită. Suntem în 2016 nu mai trăim în trecut să tăiem copaci pentru a scrie și citii.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar daca tu poti scrie cu aceeasi viteza pe un touchscreen cum scrii pe tastatura... legat de compatibilitate... zi tu despre ce sistemd e operare e vorba

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

O tastatura USB pentru tableta costa 30-40 lei.

| Tpuist a răspuns:

Vezi dacă poți să pui descărcând din magazin play o aplicație word poate chiar originala de aici: https://play.google.com/......ps/details

| Djdkkjbdmmvzhmz a răspuns:

Eu cred ca nu trebuie sa consumi 200 de lei pentru o tabletă mai bine cumperi cărți cu banii aia

| anonim_4396 explică (pentru Djdkkjbdmmvzhmz):

N-ai nimerit-o, poti citi pdf-uri pe tableta