| Girly97 a întrebat:

Se pare ca browserul Chrome nu vrea sa folosesc o extensie pe care o foloseam de ceva timp. De cateva zile nu mai vad extensia, am tot incercat sa o descarc, sa o activez in Magazinul Web Chrome dar tot nu vrea sa se arate si sa functioneze. Care este problema cu Google?

7 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Reinstall, poate functioneaza.

| Girly97 explică (pentru LPCTSTR):

Asta am facut si tot nu vrea sa ma lase sa activez extensia...

| LPCTSTR a răspuns (pentru Girly97):

Care este numele extensiei?

| Girly97 explică (pentru LPCTSTR):

Hola Free VPN, il folosesc ca sa am acces la anumite siteuri.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Girly97):

Dar de ce nu folosesti o alata extensie?

| Girly97 explică (pentru LPCTSTR):

Am incercat multe alte VPN-uri inainte dar toate fie nu functionau in Statele Unite fie trebuia sa le platesc.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Girly97):

Daca tii mortis sa o folosesti, incearca o masura mai drastica, un Restore Point sau Backup sau chiar clean install.