| MuCelMic a întrebat:

Se poate avea radio pe telefon fara a fi nevoie de conexiunea la internet?

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Depinde de telefon. E vorba de hardware, iar daca telefonul nu a venit cu o aplicație de radio preinstalata atunci cel mai probabil nu are antena ce captează frecventa fm. La telefoanele noi e din ce in ce mai rara opțiunea asta.

| MuCelMic explică (pentru VoidEternal):

O Doamne ce destept esti! happy happy happy happy MERSIIIIIIIIIIIIIIIIII! am rezolvat, are asa ceva!

2 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Mie îmi merge fără conexiune la internet. Am radioul, impementat in soft. Nu este preinstalat, că dacă era il puteam dezinstala.