| ChildOfDark a întrebat:

Deci eu am un telefon AllView A6 Duo. Am vreo 10 GB internet. Dar cand intru pe google play imi zice "Conexiunea ta a expirat". Am internet, dar nu stiu cum sa fac sa intru. Imi poate spune cineva?

1 răspuns:
| CreepyBoy a răspuns:

Incearca sa treci ( daca nu e trecut) pe 3G/4G, daca nu, vezi la setari > retele mobile la nume puncte de acces si pune un alt APN care activeaza (sau ceva de genu') netu', iar daca nu asta e problema cauta pe net, asa e mult mai simplu.