| anonim_4396 a întrebat:

Se poate modifica adresa de e-mail a unui utilizator de la @yahoo.com,la @yahoo.ro?
Cand am devenit utilizator de yahoo, nu se actualizase si cu setarile din Romania.

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Se poate.la fel de bine poti sa iti mai faci inca un cont, cu @yahoo.ro,pe care sa-l dai numai unui cerc restrans de prieteni.

2 răspunsuri:
| tyger10 a răspuns:

Ce tot ziceti ma voi aici ca se poate face un id de genu@yahoo.ro mi-am facut eu!
Contact tyger. speed sa incercam sa facembig grin

| SeBy_9318 a răspuns:

Salut. Nu cred ca se poate.ro dar stiu sigur ca daca esti intr-o communitate, ei te pot ajuta sa faci id-ul asa: numele_numele@communitatea.ro/com comunitatea lor adica si.ro sau com cum estewinking deci bafta. Funda?