| aurora006 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati, sunt in mare disperare. Mi-am creat un nou cont/ ID de Yahoo, dar observ ca s-a creat astfel: exemplu@yahoo.ro. As vrea extrem de mult sa schimb acel @yahoo.ro in @yahoo.com. Spun ca sunt disperata intrucat m-am inscris la facultate si am lasat adresa de e-mail cu @yahoo.com, nestiind ca este facuta cu @yahoo.ro.
Dau funda, dau vot, dau ce vrei voi... Vreau doar sa solutionez aceasta problema. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai poti face nimic, nu se poate schimba. Singurul lucru e sa modifici cumva datele care le au cei de la facultate, dar ma indoiesc ca te vor contacta ei pe mail vreodata pentru lucruri importante

| amnesia5sos a răspuns:

Din pacate contul de mail nu se poate modifica sau sterge... Poti sa iti faci doar unul nou. Eventual mai scrie un mail facultatii cerandu-ti mii de scuze si dandu-le mailul corect. Imi pare rau sa aud asta :/ Dar oricum, ei cand primesc mailul vad numele corect. Doar in mesaj ai scris ID-ul gresit big grin

| aurora006 explică (pentru amnesia5sos):

DIn pacate, nu in mesaj le-am lasat e-mailul, ci in scrisoarea de intentie... Ce aiurea. straight face