| BeautifulAngel a întrebat:

Daca adresa mea de mail se termina in yahoo.com,pot trimite un e-mai unei persoane care are yahoo.ro? Sau daca are cu gmail?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se poate primul raspuns primit e eronat, poate nu a bagat bine adresa de e-mail.

| alexs99 a răspuns:

Poti trimite mail-uri si persoanelor care au adresa de mail pe alt domeniu decat cel pe care il ai tu, in cazul de fata poti trimite un mail de pe yahoo.com pe yahoo.ro.

| unpustiobisnuit a răspuns:

Normal ca merge. ala e doar numele domeniului

| Cobra56289 a răspuns:

Cum sa nu meargă tot adrese de mail sunt (mie mi-a mers de pe gmail pe Yahoo sau invers). Funda

| claudytza01 a răspuns:

Nu merge doar pe yahoo.com...am incercat si eu sa trimit de pe gmail pe yahoo si persoana respectiva nu la primit nici acum

| suntserios a răspuns (pentru claudytza01):

Asta inseamna ca nu stii tu sa trimiti un mail nu ca nu merge. Nu are nicio legatura domeniu pe care ai mail

| claudytza01 a răspuns (pentru suntserios):

Le folosesc pe toate 3 si crede-ma ca le am de ceva timp indelungat...nu imi dadeam cu parerea daca nu pricinuiam astawinking

| suntserios a răspuns (pentru claudytza01):

Deci repet nu stii sa trimiti un mail, nu mai sustine tu ca nu poti trimite mail uri de pe yahoo pe gmail sa invers ca prostie mai mare ca asta nu am auzit

| LuckyCharm1 a răspuns:

Da