| AnonimFaraPereche a întrebat:

Se poate pe Facebook sa verifici sa vezi comentariile la poze inainte sa apara public?

16 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cum sa se comenteze poza, daca nu este facuta publica?
Tu poti citi o carte inainte sa apara? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bula):

Cred că se referea la comentariile pozei.

| AnonimFaraPereche explică (pentru Bula):

Sunt si publice pozele desteptule.

| Bula a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing
Cum sa aiba comentarii poza, daca nu a fost inca vizibila?
rolling on the floor

| Iunix a răspuns (pentru Bula):

Ha ha, e greu. Adică postează o poză și dacă cineva vrea să comenteze, comentariul acelei persoane să nu apară public până când el ( cel care a postat poza ) nu-l aprobă. Ca pe Youtube.

| AnonimFaraPereche explică (pentru Iunix):

Exact, la asta ma refer daca se poate si pe Facebook.

| AnonimFaraPereche explică (pentru Bula):

N-ai inteles...

| Bula a răspuns (pentru AnonimFaraPereche):

Ai uitat ce ai intrebat?
"sa vezi comentariile la poze INAINTE sa apara public"

Esti chiar "A... FaraPereche" tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bula):

Sa verifice comentariile pozei, înainte ca, comentariile să apară publice, cred.

| Bula a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu ma gandesc ca asta a vrut sa intrebe, dar na!
Inteleg, cand cineva pune o intrebare la care nu stie raspunsul, DAR
Nu inteleg de ce se pune o intrebare (prost formulata), la care asteapta un raspuns "minune", care ghiceste ce A VRUT sa intrebe si nu intelege raspunsul dat pe intrebare, asa cum a fost formulata. tongue

| darrio2007 a răspuns:

Daca le scrii tu, da. Inainte sa apesi pe Enter.

| MihaiNicu23 a răspuns:

NU ai cum.

| PainTech a răspuns:

Asta e cenzura.

| Iunix a răspuns:

Nu cred, dar poți să ștergi comentariile care nu-ți convin și eventual să faci în așa fel încât acea persoană care comentează aiurea să nu vadă poza pe care o postezi chiar dacă sunteți prieteni. Selectezi opțiunea : „Prieteni cu excepția... Nu afișa anumitor prieteni".

| lilianaadelina a răspuns:

Nu,nu se poate

| Deserth a răspuns:

Da se poate, doar daca bifezi optiunea poza invizibila