| babyV a întrebat:

Se poate sa descarc aplicatii gen fructele ninja pe computer si apoi de pe computer in telefon, sau trebuie neaparat sa am net pe mobil si sa le descarc pe telefon?

4 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Da se pot download-a aplicatii pe pe PC si apoi sa le pui pe telefon, un site ar fi www.zedge.net.Succes!

| babyV explică (pentru daassh):

Pe sait exista aplicatii gen fruit ninja sau angry bird? nu exista sau nu le gasesc eu?

| daassh a răspuns (pentru babyV):

Probabil ca nu le, ai gasesti tu, sau poate nu mai sunt, cine stie, dar intr-adevar poti cauta pe net sa le downloadezi si apoi sa la pui pe telefon.Succes!

| YahooMail a răspuns:

Nu. Poti cauta fruitninja.jar pe net, o descarci si o pui pe telefon. ".jar" reprezinta o aplicatie de telefon.