| simpludeplasat a întrebat:

Se poate verifica istoricul accesarii paginilor de internet daca sunt conectat la wireless? sa intelegeti (eu imi pot vedea istoricul si il sterg... pe mine ma intereseaza daca vecinul meu imi poate vedea istoricul atunci cand eu sunt conectat la wireless-ul lui).

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Nu se poate verifica insa in timp real iti poate monitoriza tot traficul de internet daca se pricepe desigur (nu este greu insa nu toata lumea a prins ideea).

2 răspunsuri:
| supermdmario a răspuns:

Binenteles ca nu.
nu cumva te uiti la filme deocheate?

| simpludeplasat explică:

... se poate spune si asa "filme deocheate" laughing dar nu numai asta.
Multumesc de raspuns!