| Arekandera a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine? vecinul meu ere internet de la romtelecom si mi-a dat parola de la wireless (platim la comun abonamentul la net), as vrea sa stiu daca el poate vedea pe ce site-uri navighez eu.multumesc

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Nu poate vedea. Pentru a putea vedea ar trebui sa fie legat la computer printr-un program sau cu un cablu. Simplu fapt ca-ti da internet ar insemna ca si eu sa vad ce faci tu ca suntem legati la un server comun. Deci: stai linistita!

| Arekandera explică (pentru Salontanul):

Multumesc pentru raspuns!

| Fridăm a răspuns:

Stai liniştită, nu poate să vadă.

| rianarebeka a răspuns:

Nu,nu poate vedea nimic!