| lexu23 a întrebat:

Se pot viziona filme pentru adulti cu cablu de la DIGI dar fara cartela inteligenta? Sau stiti vreun post pe care apar si la ce ora?

Răspuns Câştigător
| Mirris a răspuns:

Digi are un program de filme p0rno,se numeste SuperOne, insa trebuie platit acest program chiar daca ai cartela.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Internetul este plin de asemenea filme si chiar transmisii online.
Doar sa ai rabdare si banii necesari... big grin

| Violleta2022 a răspuns:

DiGi nu are filme p orn!
Dar sunt online, gramezi de filme de acest gen.

| Mirris a răspuns (pentru Violleta2022):

Digi are un program de filme p0rno,se numeste SuperOne, insa trebuie platit acest program chiar daca ai cartela.

| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Nu poti. Dar internetul este plin de asa ceva, fie regizate, fie live(videochat)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar le poti vedea pe net. Mai sunt si o gramada site-uri gratis.