| anonim_4396 a întrebat:

Se tot aude un tiuit de la unitate si ma cam supara la urechi.Tocmai mi am pus o placa video.Inainte nu facea asa.Cum pot scapa de acel sunet?

4 răspunsuri:
| Beebytza a răspuns:

Pff cam aiurea asa mi sa strikat si mie pk-ul vechi tot piuia ceva in el am facut windowsul de vreo 2 3 ori si tot facea kama iurea trebuie mie in maxim 1 luna sa strikat parerea mea nu stiu ke vor zicei keilalti :*:*

Răspuns utilizator avertizat
| dianaaa3 a răspuns:

S`ar putea sa fie din cauza placi video happy... Scote`o si pune`o inapoi cu grija.

| YoAnNa a răspuns:

E de la racitor... probabil l-ai miscat cand ai pus-o