| SkRilleXAim a întrebat:

Se vor mai adauga telefoane in stocuri pe eMAG? voi ce ziceti? am vrut sa imi iau un Samsung galaxy s duos dar stocul era epuizat...va rog raspundeti dau Funda!

3 răspunsuri:
| liceu a răspuns:

Si eu am vrut, dar la fel era epuizat.
totusi mi-am comandat un Allview p5 alldro. se vor mai baga dar nu pret de black friday

| Vasile_Nelu_1985 a răspuns:

Ia-l pe asta e la acelasi pret si la fel de bun :) http://bit.ly/1aCDT8Q

| SkRilleXAim explică:

Zici tu ca ala e la fel de bun ca Samsung galaxy s duos? ma te-ai uitat la specificatii? Samsung-ul are camera de 5mp, rezolutie de 400-800 si 4-0 inch pe cand Sony are camera 3.2 camera, rezolutia de 320-480 si 3.5 inch... crede-ma diferenta e foarte mare... oricum mi-am achizitionat Samsung-ul pentru ca s-au mai adaugat in stoc big grin